Geslacht meisjes
Tijd
           
Plaats Nr Naam Gemeente Geboortejaar Categorie Totaal
1e plaats 079 Popelier Lotte Ruddervoorde 2001 senioren 0:01:59
2e plaats 076 Vanwalleghem Ella Sint-Kruis 2001 senioren 0:02:02
3e plaats 030 Desmet Julie Ruddervoorde 2003 senioren 0:02:11
4e plaats 020 Derynck Lore Ruddervoorde 2001 senioren 0:02:18
5e plaats 015 Verstraete Noor Waardamme 2001 senioren 0:02:19
6e plaats 054 Walgraeve Jinne Ruddervoorde 2003 senioren 0:02:22
7e plaats 055 Vreye Lotte Ruddervoorde 2002 senioren 0:02:25
8e plaats 049 Vanwonterghem Ankie Ruddervoorde 2003 senioren 0:02:30
9e plaats 035 Schoonbaert Julie Waardamme 2003 senioren 0:02:41
10e plaats 017 De Bevere Fien Ruddervoorde 2003 senioren 0:02:47
11e plaats 006 Vancompernol Zsazsa Ruddervoorde 2003 senioren 0:02:53
12e plaats 014 Van Maele Julie Ruddervoorde 2001 senioren 0:02:55
13e plaats 011 Roose Sarah Zwevezele 2002 senioren 0:02:57
14e plaats 051 Claes Janne Ruddervoorde 2003 senioren 0:02:59
15e plaats 038 Van Parijs Kirsten Beernem 2004 senioren 0:03:19
16e plaats 036 Schoonbaert Lore Waardamme 2003 senioren 0:03:51
17e plaats 476 Werbrouck Hanne Ruddervoorde 2005 senioren 0:04:17
18e plaats 032 Verkinderen Roos Ruddervoorde 2004 senioren 0:04:20
19e plaats 010 Vandierendonck Malin Ruddervoorde 2004 senioren 0:04:24
20e plaats 047 Gevaert Noor Ruddervoorde 2003 senioren 0:04:31
21e plaats 074 De Vuyst Ieme Lichtervelde 2005 senioren 0:04:35
22e plaats 046 Van Essche Ella Hertsberge 2006 senioren 0:04:42
23e plaats 034 Verrewaere Margot Ruddervoorde 2005 senioren 0:04:43
24e plaats 481 De Smedt Eza Ruddervoorde 2003 senioren 0:04:46
25e plaats 478 Wybo Sofie Bredene 2005 senioren 0:04:48
26e plaats 080 Hoste Lotte Waardamme 2006 senioren 0:04:50
27e plaats 490 Van Neste Irene Oostkamp 2004 senioren 0:04:54
28e plaats 069 Verheyen Frone Ingelmunster 2006 senioren 0:04:57
29e plaats 071 Claerhout Heleen Izegem 2006 senioren 0:04:58
30e plaats 491 Mattheeuws ZoŽ Ruddervoorde 2007 senioren 0:04:59
31e plaats 484 De Clercq Ella Waardamme 2007 senioren 0:05:00
32e plaats 003 Vancampo Marguax Ruddervoorde 2002 senioren 0:05:01
33e plaats 075 De Vuyst Auke Lichtervelde 2007 senioren 0:05:02
34e plaats 002 De Roo Mette Wingene 2008 senioren 0:05:03
35e plaats 493 Roose Yana Ruddervoorde 2007 senioren 0:05:05